O nas

Firma  „TOP ELEKTRO „  jest na rynku Polskim od 2010 roku

Jestesmy firmą handlowo-usługową, która koncentruje się na działalności w dziedzinie zaawansowanej elektrotechniki. Realizujemy projekty inwestycyjne, wykonujemy usługi serwisowe oraz prefabrykacje rodzielnic elektrycznych i sterowniczch.

Naszą dewizą jest bezpieczeństwo i profesjonalizm. Usługi wykonywane są profesjonalnie, zgodnie z najnowszymi wytycznymi i przepisami, a urządzenia charakteryzują się najwyższą jakością. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo użytkowników instalacji i przykładamy do tego zagadnienia ogromną uwagę. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna i szeroka wiedza są gwarancją rzetelnie wykonywanych usług i zadowolenia klienta, a także pozwala nam na jego kompleksową i profesjonalną obsługę.

Posiadamy niezbędny sprzet ,uprawnienia oraz wykształcenie zawodowe !

 

Pracujemy m.i.n dla :  Biedronka ,Smyk, Auchan, Media Markt, Saturn, Zara, Zabka, Lidl, Kaufland, Carrefour …

 

…najważniejsze w pracy elektryka jest bezpieczeństwo – zarówno własne, jak i użytkowników wykonanych przez niego instalacji. Bardzo często instalacje są wykonywane przez osoby bez wykszałcenia, doświadczenia i niezbędnych uprawnień.Dlaczego nie chodzimy do „lekarzy” bez dyplmou? Z tego samego powodu, dla którego nie korzystamy z usług „złotych rączek”. Aby instalcja elektryczna była „zdrowa”, musi się nią opiekować Elektryk. Unikajmy dość powszechnych w naszym kraju „prowizorek”. Pamiętajcie, to Wy decydujecie w czyich rękach leży wasze bezpieczeństwo.

Wszystkie nasze prace sa ubezpieczone w PZU na kwote 4 000,000 zł.

 

Nasz obszar dzialania to wojewodztwo:

– Łódzkie

-Świętokrzyskie

– Podkarpackie

-Małopolskie

-Śląskie

-Opolskie

-Dolnośląskie

-Wielkopolskie

-Lubuskie

 – Kujawsko-pomorskie

-Pomorskie

-Warmińsko-mazurskie

-Podlaskie

-Mazowieckie

-Lubelskie

Zapraszamy do współpracy!